outdooring.cz / Outdoor články / Napište článek - získejte honorář

Doporučujeme:

Napište článek - získejte honorář

Ano, milí čtenáři, začíná se nám pomalu dařit a proto si budeme moci občas dovolit uveřejnit článek za honorář. Co je tedy potřeba k tomu, abyste si trošku přivydělali a zároveň se s ostatními podělili o své zážitky a zkušenosti?

napiste-clanek

Možnost stát se přispěvatelem má každý.

Naší ambicí je uveřejňovat články zajímavé, čtivé a pozitivní. Nejde nám o chrlení povrchních a plitkých článků, jako to dělají deníky. Chceme být spíše magazínem, jehož články si přečtete se stejnou chutí třeba i za pár let.

Uvítáme Vaše texty o přírodě, turisticky přitažlivých oblastech a outdoorových aktivitách všeho druhu. Můžete se zaměřit na jedno místo nebo na celou oblast či zemi. Články o české a slovenské přírodě vítáme stejně rádi jako články z cest po světě. Větší šanci na uveřejnění mají články, ve kterých budete popisovat vlastní zkušenosti a zážitky než články ve stylu suchých průvodců. I z malého výletu do vašeho obecního lesa se dá napsat poutavý článek, pokud budete chodit s otevřenýma očima a dokážete použít pestrý jazyk.

Za jeden článek získáte honorář 200Kč. Podmínkou je, abyste dodali i kvalitní fotografii nebo více fotografií a abychom byli jediní, kdo článek publikuje na internetu. Délka článku by měla být zhruba dvě normostrany.

Články budeme uveřejňovat pouze kvalitní; nečekejte, že se hned druhý den po zaslání objeví na webu. Pokud se nám zalíbí, patrně opravíme případné chyby a zkrátíme nebo upravíme některé věty či odstavce. Pak vám ho zašleme k odsouhlasení a teprve po něm článek uveřejníme a vyplatíme vám honorář složenkou nebo na účet.

Váš text zašlete prozatím s jednou až dvěma fotografiemi na email:

info (zavináč) outdooring.cz

Pokud se chcete před psaním ujistit, jestli vybrané téma bude vhodné k uveřejnění, tak nejprve napište něco o tomto tématu.

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.