outdooring.cz / Knihy eshop / Marko Čermák: Poslední romantik (kniha)

Doporučujeme:

Marko Čermák: Poslední romantik (kniha)

Marko Čermák: Poslední romantik (kniha)

Kniha Poslední romantik je autobiografickým vzpomínáním legendárního banjisty, trampa a kreslíře mj. Rychlých šípů, Marko Čermáka. Poutavé vyprávění doplňují téměř dvě stovky fotografií a autorových ilustrací, 32 stran barevných příloh a podrobně zpracována bibliografie a diskografie Marko Čermáka. Kniha vázaná B6, 208 stran. Dodací doba 2-4 dny. (běžná cena 329Kč, naše sleva 10%) Na skladě máme poslední kusy knihy vůbec!

Marko Čermák: Poslední romantik

Cena 299 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.