outdooring.cz / Knihy eshop / Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu (Jaroslav Monte Kvasnica)

Doporučujeme:

Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu (Jaroslav Monte Kvasnica)

Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu (Jaroslav Monte Kvasnica)

Druhý díl knihy Krajina s vlky. Vlci versus psi, o žití s vlkem, vlci historii lidstva, zánik falklandského vlka, pátrání po legendární vraždící bestii ve Francii, indiáni a vlci, Slované a vlci, Inuité a vlci, atd. Vázaná kniha A4, mnoho barevných fotek, 232 stran, dodací doba 2-4 dny. 

Autor se opět drží myšlenky své první knihy, tedy obecné vyvracení mýtů o vlcích a boj pro jejich zákonnou ochranu. Kniha opravdu překvapí množstvím barevných fotografií. Je psaná bohatým, téměř poetickým jazykem a je rozdělena do několika částí.

Jaroslav Monte Kvasnica studoval na filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V roce 1978 vydal v nakladatelství Blok sbírku básní "Zátiší a hadem", v roce 2002 v nakladatelství DONA knihu Běh s "vlky" aneb Canicross, kde popisuje cannicros, dog-packing, skijöring, atd. V roce 2009 pak vydal knihu Krajina s vlky - Rapsodie šedých stínů a dále Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu.

Cena 649 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.