outdooring.cz / Knihy eshop / Hory a sníh

Doporučujeme:

Hory a sníh

Hory a sníh

Techniky pohybu v zimních horách. Orientace v terénu, příprava, vybavení na túry, laviny, testy stability sněhové pokrývky, skialpinismus, sjíždění svahů, stoupací pásy, opravy vybavení, lyžování na kamenech, lyžování s dětmi, telemark, sněžnice, snowboard, splitboard, triboard, nocování ve stanu a bivaku, pohyb na ledovci. Autoři: Jan Pala, Iva Fialová a kol. Vázaná kniha A5, fotky, kresby, 312 stran + 24 stran barevných fotek. Dodací doba 2-5 dní. (běžná cena 333Kč)

Cena 169 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.