outdooring.cz / Knihy eshop / Erwin Thoma: Viděl jsem tě růst

Doporučujeme:

Erwin Thoma: Viděl jsem tě růst

Erwin Thoma: Viděl jsem tě růst

Kniha Viděl jsem tě růst: O prastarém a novém životě se dřevem, lesem a Měsícem. Dřevěný komín, který byl 400 let v ohni a přesto neshořel; buky, které nepraskají; smrky, které nechce lýkožrout žrát; les jako dodavatel energie a filtr škodlivin; dřevo, které i pod širým nebem vydrží "věčně" a to bez chemických prostředků. Tato kniha je velkou inspirací pro lidi, kteří chtějí zdravě a ekologicky se dřevem stavět, bydlet, žít a zanechat svým dětem zdravé životní prostředí. Ukázka zde. Brožovaná kniha A5, 190 stran, fotky, kresby, dodací doba 2-3 dny.

Erwin Thoma Viděl jsem tě růst kniha

Cena 249 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.