outdooring.cz / Knihy eshop / Běh s vlky aneb Canicross (Jaroslav Monte Kvasnica)

Doporučujeme:

Běh s vlky aneb Canicross (Jaroslav Monte Kvasnica)

Běh s vlky aneb Canicross (Jaroslav Monte Kvasnica)

Běh se psem ve volné přírodě dává člověku i psovi nové prožitky ze společného intenzivního pohybu. Vybavení pro canicross, Krajinou se psem, Chvála běhání, Běžecká euforie, Kapička zdravovědy, Běh v zimě, Rady zkušených, Dog-trekking, Nošení zátěže, Sněžnice atd. Autor se zúčastnil řady horolezeckých a trekingových výprav, publikuje v řadě časopisů. Kniha A5 brožovaná, 113 stran, dodací doba 2-3 dny. 

Běh s vlky aneb Canicross (Jaroslav Monte Kvasnica)

Cena 129 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.