outdooring.cz / Knihy eshop / Běh na lyžích

Doporučujeme:

Běh na lyžích

Běh na lyžích

Druhy lyží, bot a vázání a jejich výběr, mazání a vosky, volba oblečení, technika běhu na lyžích, sjíždění, pluh, odšlap, oblouk, klasický způsob běhu, stoupavý běh, výstupy, jak zlepšit skluz, bruslení, trénink, rozcvičení, rozvoj pohybových schopností, mimosezónní trénink - kolečkové lyže, imitace, testování a kontrola kondice, úrazy, laviny atd. Brožovaná kniha A5, 130 stran, dodací doba 2-5 dní.

Cena 129 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.