outdooring.cz / Outdoor články / Nejen s kočárky na Ještěd

Doporučujeme:

Nejen s kočárky na Ještěd

Vydejme se společně s našimi ratolestmi na jednu z nejdominantnějších hor severních Čech, na jeden z kopců s nejkrásnějším výhledem v celé republice, na vrcholek se stavbou století....ano...řeč je o Ještědu.

Není se ale třeba ničeho obávat. Tahle krásná, necelé tři kilometry dlouhá procházka po asfaltové silničce tam a pak zase zpět není žádným závodem. Nejde se na čas, nesoutěží se o žádné ceny, jde se prostě tzv. "na pohodu" a každý svým tempem, jak mu to vyhovuje. Přidat se může kdokoli, kdo má chuť vyrazit do přírody s partou podobně nadšených rodinek. Kdo nemá kočárek, ať vezme dítko do manduky, batůžku, cyklovozíku nebo jen tak za ruku. Akce je pro všechny :-)

Datum: 2.6.2013 v 11:00 hodin

Místo srazu: parkoviště Výpřež /50°44'36.600"N, 14°58'42.035"E/
 

Podrobnější informace a dotazy u Martina Stillera:
na mailu ms.broumovak@seznam.cz nebo telefonu 604618400.www.KocarkyNaVrcholy.cz 

Facebook: Kocarky na vrcholy

kocarky-na-jested

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.