outdooring.cz / Outdoor články / Eckla BEACH ROLLY - vychytaný transportní vozík a praktické křesílko

Doporučujeme:

Eckla BEACH ROLLY - vychytaný transportní vozík a praktické křesílko

Značku ECKLA si zamilovali nejen surfaři, pro které původně vznikla, ale i různí sportovní a outdooroví fanoušci, rybáři, táborníci, fotografové, milovníci pikniků, ale třeba i stromolezci. Eckla svým příznivcům vždy nabízí inteligentní a důmyslná řešení, která fungují. Jen v rychlosti vzpomeňme na dětské vozíkyECKLATRAK, které mají dnes příznivce po celém světě. Nyní pro vás firma Eckla připravila skutečnou lahůdku. Lehký skládací multifunkční vozík EcklaBEACH ROLLY.

02_2

Eckla BEACH ROLLY funguje skvěle

Lehký skládací vozík Eckla BEACH ROLLY je vhodný pro transport jakéhokoli sportovního, pracovního nebo outdoorového materiálu a během několika vteřin ho proměníte na příjemné a především neskutečně pohodlné křesílko, které přímo vyzývá k lenošení. Díky Eckla BEACH ROLLY není nutné brát s sebou do přírody nebo na pláž zbytečně dvě zavazadla. Eckla BEACH ROLLY na cestách ocení i celá vaše rodina. Vozík má dostatek prostoru na všechny potřebné věci, nabízí rodičům pohodlné posezení a navíc možnost vozit děti při krátkém přesunu z místa na místo. Během okamžiku ho složíte do plochého stavu a skvěle uskladníte v autě. Velkou předností vozíku jsou jeho velká gumová bezdušová kola, která jsou velmi odolná proti propíchnutí a skvěle zvládají pohyb po písku, štěrku či v lese.
Vozík můžete vyšperkovat praktickým příslušenstvím

Aby vaše pohodlí bylo skutečně dokonalé, doporučujeme váš vozík doplnit praktickou opěrkou hlavy se stříškou proti slunci nebo opěrkou hlavy se clonou proti větru. Pro zvýšení pohodlí je určen i speciální podhlavník nebo prodloužený sedací díl. Jelikož firma Eckla myslí na vše, je zde i elastická síťka bránící vypadnutí drobnějších věcí při přepravě nebo praktický držák se suchým zipem na láhev s pitím. K vozíku je nabízeno i další příslušenství: náhradní dva kusy kol, prodloužená rukojeť, pláštěnka, přídavná lišta na další náklad nebo náhradní potah.

Praktické vozíky Eckla BEACH ROLLY včetně praktického příslušenství si můžete objednat v několika barvách přímo v e-shopu Worksafety.

02_05
02_0
02_3

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.