outdooring.cz / Outdoor články / Cyklostezky Rakousko mapa zdarma

Doporučujeme:

Cyklostezky Rakousko mapa zdarma

V sesterském eshopu RakouskePotraviny.cz můžete získat zdarma brožuru o rakouských cyklostezkách, která obsahuje mapu všech hlavních cyklostezek v Rakousku a také malého průvodce po cyklostezkách.

cyklovylety-brozura-mala

Nejznámější cyklostezky v Rakousku - 14 nejlepších cyklostezek a cyklotras v Rakousku je popsáno v této brožuře. Brožura obsahuje mapu cyklostezek v Rakousku a malý stručný průvodce po cyklotrasách v Rakousku.

Základní přehled 14 cyklostezek v Rakousku je v českém jazyce spolu s mapou cyklostezek v Rakousku. Na dalších 36 stranách jsou rakouské cyklostezky popsány podrobně německy: mapa cyklostezky/cyklotrasy, start a cíl cyklostezky, délka, převýšení v jednotlivých úsecích cyklotrasy, výškový rozdíl, popis trasy a dopravního ruchu na cyklostezce, vhodnost pro rodiny s dětmi, webové adresy k cyklotrase, podrobnější informace k průběhu a zajímavostem cyklostezky. 

Tento malý průvodce je ideální pro rozhodování, na které cyklotrasy v Rakousku se vydat. Přehledná mapa cyklostezek v Rakousku vám velmi usnadní orientaci.

Nejznámější cyklostezky v Rakousku obsahují popis a mapy: Dunajská cyklostezka, Drávská cyklostezka, Enžská cyklostezka, Innská cyklostezka podél řeky Inn, Murská cyklostezka podél řeky Mur, cyklostezka krajem Mühlviertel, cyklostezka Alpe Adria, Eurovelo9 cyklostezka, cyklostezka kolem Neziderského jezera, Římská cyklostezka, Cyklostezka Solná komora, Tauernská cyklostezka, Traisentalská cyklostezka, Via Claudia Augusta.

Tuto brožurku si můžete objednat opravdu zdarma, pouze pod současnou podmínkou nákupu za nejméně 300Kč v jedné objednávce spolu s touto brožurkou.

Brožuru Rakouské cyklostezky si můžete objednat zde.

Doporučujeme také další cyklistické mapy k jednotlivým rakouským cyklostezkám - jejich přehled je zde.

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.