outdooring.cz / Knihy eshop / Za památnými stromy Vysočiny

Za památnými stromy Vysočiny

Za památnými stromy Vysočiny

Památné stromy Vysočiny v povídání a mnoha krásných barevných fotkách. Pelhřimovsko (Červená Řečice, Orlík, Jiřice, Košetice...), Jihlavsko (Třešť, Polná, Žďírec, Telč, Nová Říše...), Havlíčskobrodsko (Petrkov, Posázaví, Vilémovice, Klokočov...). Popisy obsahují i obvod kmene a GPS souřadnice. Autorky: Marie Hrušková a Marie Holečková. Vázaná kniha A5, 144 stran. Dodací doba 2-5 dní. (běžná cena 229Kč)

Cena 189 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.