outdooring.cz / Knihy eshop / Věra Koutecká, Ludvík Kunc: Odropění

Doporučujeme:

Věra Koutecká, Ludvík Kunc: Odropění

Věra Koutecká, Ludvík Kunc: Odropění

Poetické vyprávění o toulání kolem řeky Odry pojala Věra Koutecká podobně jako v předchozí knize Vábení Ducha Karpat. V počátečních kapitolách čtenář zjistí, jak je možné, že na hranici ostravské aglomerace přežila do dnešních dnů nezkrocená divoká řeka. Dále už text opěvuje krásu přírody lužní krajiny – potřeba její ochrany se ale vine jako režná nit celou publikací. Velkou měrou poetické vyprávění doplňují desítky ilustrací znalce a milovníka přírody Ludvíka Kunce. Vázaná kniha A5, 110 stran, dodací doba 2-3 dny. (běžná cena 259Kč)

Cena 179 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.