outdooring.cz / Knihy eshop / Století trampingu

Doporučujeme:

Století trampingu

Století trampingu

Nová kniha Století trampingu mapuje celou historii trampingu v Českých zemích. Bohatě fotograficky doprovázená kniha Století trampingu je čtivým putováním od počátků trampského hnutí, přes zlatou dobu za první republiky, pronásledování v době fašismu a komunismu, až do současné doby. Významné místo je v knize věnováno jednotlivým osobnostem trampingu. Autor: Jan Pohunek. Vydalo: Národní muzeum. Kniha rozměrů 25x26 cm, 124 stran. Dodací doba 3-5 dní.

Století trampingu kniha

Kniha Století trampingu od autora Jan Pohunek je vlastně katalogem k výstavě Století trampingu. Vypráví stoletou historii trampského hnutí, které je svojí podobou jedinečné na celém světě. Kniha vychází u příležitosti výročí sto let od vzniku trampingu. Najdete v ní mnoho raritních historických fotografií, kreseb a faksimilí. Všechny texty jsou také v angličtině. 

kniha Století trampingu Jan Pohunek

Cena 399 Kč

Ostatní také zakoupili:

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.