outdooring.cz / Knihy eshop / Outdoorová kuchařka

Doporučujeme:

Outdoorová kuchařka

Outdoorová kuchařka

Outdoorová kuchařka je nepostradatelná kniha pro všechny, kteří vyrážejí na trek či výlet a nespokojí se s instantními polévkami, konzervami nebo smažákem z restaurace. Přináší chutné a výživné recepty na všechny druhy výšlapů. Jak jídlo efektivně zabalit? Jak si naplánovat jídelníček? Jak využít přirozených léčivých potravin pro případ zdravotních potíží? Autorka z vlastních zkušeností připravuje unikátní publikaci, která zmapuje, jak se po všech kulinárních stránkách připravit např. na víkendový výšlap v Jeseníkách, zimní přechod ukrajinských hor či himalájskou expedici, ale také na výpravu s dětmi, splav vodních toků nebo cyklistickou dovolenou. Kniha A5, 186 stran, mnoho fotek. Dodací doba 2-3 dny.

Outdoorová kuchařka Petra Pospěchová

Outdoorová kuchařka obsahuje ke každému receptu velkou fotografii, takže si snadno představíte výslednou podobu daného jídla. 

Outdoorová kuchařka kapitoly:

Nádobí, náčiní a vychytávky. Benzin versus plyn. Křesadla atd. Jak se doma připravit, jak sušit suroviny. Kalorie v potravinách. Pro děti: kotlík versus Seton. Placky na kameni, kuře v jílu, hadi z chlebového těsta, houbový guláš, Setonův hrnec, kukuřice na grilu, živáňská ryba, luční čaj, sladký špíz. Snídaně: chleba versus kaše. Slané müsli, rýžový pudink, kaše na těžký den, medvědí kuskus, Granola s meruňkami, jáhlová kaše, kukuřičná kaše, domácí müsli tyčinky. Soba nudle, brynzová mamaliga, čočkový kuskus, arabský chleba, kuřecí quinoa, horské miso, červená čočka, hummus s konopným semínkem, skleněné nudle se sušeným tofu, pohanková lámanka, sladký kuskus, dýňové špagety, hrachová kaše se špekem, ovesné karbanátky, bramborová kaše, kančí ragů, sušené maso atd.

Outdoorová kuchařka Petra Pospěchová

Cena 389 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.