outdooring.cz / Knihy eshop / Nordic walking

Nordic walking

Nordic walking

Příručka pro nordic walking: pozitivní vlivy na zdraví, jak vybírat správné hole, správná chůze s holemi a časté chyby, jaký terén je nejlepší, cvičení, ukázkové kondiční programy, jak na potíže (puchýře, svalové křeče, píchání v boku, bolesti v oblasti Achillovy šlachy, holeně, třísla, podvrtnutí kotníku, dehydratace, úpal, úžeh), výživa a pitný režim. Autor: Martin Škopek. Brožovaná knha A5, fotky, 96 stran. Dodací doba 2-5 dní.

Cena 159 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.