outdooring.cz / Knihy eshop / Jeskyně České republiky

Jeskyně České republiky

Jeskyně České republiky

Průvodce se stovkami barevných fotografií a popisem nejvýznamějších jeskyní jak veřejnosti přístupných, tak i nepřístupných. Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský, Ústecký, Liberecký, Jihočeský kraj, Vysočina, Královéhradecký, Pardubický, Olomoucký, Moravskoslezský, Zlínský, Jihomoravský kraj a 12 slovenských přístupných jeskyní. Brožovaná kniha A5, 276 stran. Dodací doba 2-4 dny.

Cena 329 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.