outdooring.cz / Knihy eshop / Jedlé bylinky a plody

Doporučujeme:

Jedlé bylinky a plody

Jedlé bylinky a plody

Jedlé bylinky a plody - kniha o divokých bylinách a rostlinách a jak je využít v kuchyni. Kdy a jak správně sklízet, jak si vyrobit likér nebo sirup, jak sušit a skladovat. Přes 120 druhů, barevné fotografie, výskyt a využití. Např. pampeliška, pastinák, bez černý, bříza, česnáček, dřín, hluchavka, jeřáb, jitrocel, kokoška, popenec, rakytník. Autorka: Helga Hofmann. Kapesní formát, 256 stran. Dodací doba 2-4 dny.

Jedlé bylinky a plody

Cena 399 Kč

Ostatní také zakoupili:

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.