outdooring.cz / Knihy eshop / Jaroslav Monte Kvasnica: Krajina s vlky - Rapsodie šedých stínů

Doporučujeme:

Jaroslav Monte Kvasnica: Krajina s vlky - Rapsodie šedých stínů

Jaroslav Monte Kvasnica: Krajina s vlky - Rapsodie šedých stínů

Další kniha Jaroslava Monte Kvasnicy nese jméno Rapsodie šedých stínů. Má 336 stran a najdete v ní množství barevných fotografií ze života vlků a z prostředí, ve kterém žijí. Pro více info klikněte na název knihy. Dodací doba 2-4 dny.

V této knize se Jaroslav Monte Kvasnica věnoval vlčí minulosti, přítomnosti, ale i předpovídá, co se s jejich národem bude dít dál. Také se podrobněji věnuje rodinnému životu vlků, jejich soudržnosti ve smečce i loveckým strategiím. Opět pomáhá vytěsnit lidem z hlavy lži a nepravdivé pověry o vlcích a prosazuje ochranu vlků. 

Jaroslav Monte Kvasnica studoval na filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V roce 1978 vydal v nakladatelství Blok sbírku básní "Zátiší s hadem", v roce 2002 v nakladatelství DONA knihu Běh s "vlky" aneb Canicross, kde popisuje cannicros, dog-packing, skijöring, atd. V roce 2009 pak vydal knihu Krajina s vlky - Rapsodie šedých stínů a dále Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu. 

Cena 649 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.