outdooring.cz / Knihy eshop / Jan Eskymo Welzl - Svoboda pod bodem mrazu

Doporučujeme:

Jan Eskymo Welzl - Svoboda pod bodem mrazu

Jan Eskymo Welzl - Svoboda pod bodem mrazu

Velice obsáhlá a výpravná kniha Svoboda pod bodem mrazu, ve které je vměstnáno snad vše, co se o Welzlovi dalo vypátrat. Knihu dokresluje více jak 400 historických i současných fotografií i reprodukcí dokumentů a dopisů. Vypráví o něm všichni, kdo po něm pátrali, včetně na Yukonu žijících českých emigrantů. Toto druhé rozšířené vydání přináší nové poznatky ze Sibiře a obsahuje také jedinou skutečnou knihu, kterou napsal Jan Welzl a která se jakoby zázrakem zachránila: "Cesta kolem světa 1893-1898". Vázaná A4, celobarevná, 296 stran. Autor: Martin Strouhal. Dodací doba 3-5 dní.

Jan Eskymo Welzl Svoboda pod bodem mrazu

Cena 429 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.