outdooring.cz / Knihy eshop / Hledáme dno světa

Hledáme dno světa

Hledáme dno světa

Oldřich Štos velice poutavě popisuje své dobrodružné cesty do hlubin země. Nejhlubší jeskyně a propasti jsou poslední bílá nezmapovaná místa na planetě Zemi. V této knize vás vezme do vysokých hor, kde kromě nástrah podzemí musí odolávat mnoha metrům sněhu a vánicím, do míst, kam vkročilo pouze pár lidí nebo také ještě nikdo. Budete se plazit téměř neprůchodnými plazivkami, slaňovat mnoho stovek metrů do jeskynních propastí, které jsou i tak velké, že jejich stěny nejde běžnou svítilnou osvětlit - spatřit. Budete putovat 12 dní podzemím a objevíte nejhlubší místo na zemi - světový rekord -2170m. Vázaná kniha, mnoho barevných fotografií, 192 stran. Dodací doba 2-5 dní. 

Cena 389 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.