outdooring.cz / Knihy eshop / Ferraty Východních Alp

Doporučujeme:

Ferraty Východních Alp

Ferraty Východních Alp

70 vzrušujících ferrat mezi Vídní, Bodamským a Gardským jezerem pro začínající i pokročilé turisty. Bohatě ilustrovaný průvodce shromažďuje výkvět vysokohorských ferrat v oblasti Východních Alp a prezentuje širokou paletu krajinných krás i nejrozmanitější nároky, které ferraty na zájemce kladou. Mapy, výškové profily ferrat, podrobné popisy cest, hodnocení obtížnosti ferrat i nádherné barevné fotografie. Autor: Mark Zahel. Kniha A5, 296 stran. (běžná cena 399Kč) Dodací doba 2-5 dní.

Cena 379 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.