outdooring.cz / Knihy eshop / F.A. Elstner: Zálesácká kuchyně

Doporučujeme:

F.A. Elstner: Zálesácká kuchyně

F.A. Elstner: Zálesácká kuchyně

Známý prvorepublikový dobrodruh, cestovatel a spisovatel F.A. Elstner napsal praktickou kuchařku pro zálesáky a trampy. Divoké byliny k jídlu, rožnění, pečení v alobalu, pečení ve žhavém uhlí, kuchařské tipy a fígle (např. jak zpracovat zvěřinu), vejce a brambory na mnoho způsobů, kaše, lívance, vdolky, 17 druhů polévek, omáčky, mnoho desítek receptů na tábornické pochoutky (např. drůbež na rožni, cikánský guláš, biftek na suché pánvi, pistolnický guláš, živáňská, pečený bažant a další zvěřina, ryby, zelenina, houby, jitrocelové křupinky, puškvorec v cukru, smažené švestky, kosmatice z bezu...). Kniha kapesního formátu 10x16cm, 200 stran. Dodací doba 2-3 dny.

Zálesácká kuchařka F.A. Elstner

Obsahuje mnoho rad okolo vaření, rozdělávání ohně, péče o nože atd.

Zálesácká kuchyně F.A. Elstner

Cena 129 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.