outdooring.cz / Knihy eshop / Drž hubu a pádluj

Drž hubu a pádluj

Drž hubu a pádluj

Vodácké povídky, které zvítězily v soutěži autorů zvané "Kennyho volej". 16 povídek z vodáckého prostředí je převážně humorně laděných a pochází od autorů Eva Obůrková, Michael Antony, Jiří Nosek a dalších. Vázaná kniha A5, 150 stran, dodací doba 2-5 dní.

Povídky: Teče tudy řeka. Jak jsem nastupoval do kánoe. Nic není jisté. Dlouhý den a dlouhá noc. Ďáblův ostrov. Oko v hlavě. Vodákův Hubertus. Za humny bídně zhynout. Jeden problém a jedu domů! Bráška. Klášter na vodě. Pentličky. Během naší plavby se nic mimořádného nestalo. Divoká plavba. Když kytky kvetou navečer.

Cena 159 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.