outdooring.cz / CD eshop / DVD Jaroslav Dušek: Když kámen promluví

Doporučujeme:

DVD Jaroslav Dušek: Když kámen promluví

DVD Jaroslav Dušek: Když kámen promluví

Když kámen promluví - dokumentární film o Jaroslavu Duškovi není typickým portrétem známé osobnosti - jde spíše o zachycení jeho vnitřního života, jeho názorů a postojů k věcem, které se dotýkají každé bytosti. Film se natáčel více než jeden rok a uvidíme v něm nejen ukázky z divadelních her, ale i setkání s delfíny, komunikaci s kameny, stavbu jeho ekologického hliněného domu, chození po žhavých uhlících, jeho zajímavé názory uprostřed Sázavské přírody, kde má chatu a mnohé další. Jaroslav Dušek zde velmi sugestivně a přesvědčivě vypráví o základních momentech života jako moudrá a inspirující osobnost, jejímž životním postojem je radost. Délka DVD: 75 minut. Scenář, kamera, režie Viliam Poltikovič. Dodací doba 6-10 dní.

Když kámen promluví - Jaroslav Dušek DVD

Cena 189 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.