outdooring.cz / CD eshop / CD Rok v přírodě

Doporučujeme:

CD Rok v přírodě

CD Rok v přírodě

99 hlasů a zvuků přírody. Zvukové pásmo sestavené z hlasů živočichů a zvuků z přírody, které můžeme zaslechnout během celého roku. Během všech ročních období navštívíme různá místa přírody, Vám známá i neznámá. Lesy a louky, nížiny i hory, potoky, řeky, rybníky a mokřady s rákosovými porosty a zaposloucháme se do denních i nočních zvuků přírody a hlasů jejich obyvatel. Bez mluveného slova. Informace o zvířatech jsou v bookletu. 61 minut. Dodací doba 2-4 dny.

Zvuky zvířat CD nahrávky zvuky přírody

Cena 289 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.