outdooring.cz / CD eshop / CD Svět hmyzu

Doporučujeme:

CD Svět hmyzu

CD Svět hmyzu

Akustické projevy 40 druhů hmyzu, např. cvrček domácí, cvrček polní, krtonožka obecná, kobylka křídlatá, kobylka dubová, kobylka zpěvavá, kobylka vrzavá, saranče pestrá, saranče lesní, babočka paví oko, cikáda chlumní, čmelák zemní, kudlanka nábožná, pestřenka pruhovaná, tesařík obrovský, sršeň obecná, včela medonosná, vosa obecná, lýkožrout smrkový, pakomár kouřový. Celkový čas nahrávky: 39 minut. Booklet má 16 stran a obsahuje popisy jednotlivých druhů hmyzu. Dodací doba 2-4 dny.

Cena 459 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.